Võitlus eelarvamustega
Jälle on koduotsingute valdkonnas midagi kirjutada. Nimelt seda, et kui olin City24 maakleritele oma päringu saatnud, reageeriti selle peale isegi 2 isendi poolt. Isend nr 1 oli igavese keerulise slaavipärase nimega ja saatis maili "miks siis kohe lootusetult??????????????" Paraku ei ole sellest mailist mitte midagi kasu.
Teine isend kutsus kaht korterit vaatama. Lausa moosis, et tule vaata mõlemat, kuigi esialgu mainisin, et mind ainult üks huvitab. Loodetavasti ei pea ma selle inimesega enam kokku puutuma, sest niisuguseid eelarvamusi mulle küll tarvis ei ole. Tüüp nimelt pidas vajalikuks öelda, et ma ei tea, mida ma tahan ja käin ainult kortereid vaatamas, midagi nagunii ei osta.
Tere fuckin' talv!!! Kui ma tahan kivimajja, kahetoalist, ahjuküttega ja vanniga, ~40 ruutmeetril - siis tõesti mulle ei sobi 24- ja 30-ruutmeetrised pisikesed ubrikud, kuhu ei ole kummassegi võimalik vanni sisse smugeldada ja millest üks paiknes veel palkmajas!!! Omanik oli õnneks blondiin, kes vastas minu küsimuse pääle "kuidas siin seinad läbi kostavad?" VÄGA HÄSTI NAGU PUUMAJAS IKKA!!! Kui see veel selge ei ole, siis just nimelt läbi kostvate seinade pärast ma paneelikast kivimajja tahangi kolida. Loomulikult olen mina see, kes ei tea, mida ta tahab, daaaah!
Nii et taas kord tuleb tõdeda, et läänerindel muutusteta...


0 Comments:
Post a Comment
<< Home