Kuidas napakas kodu otsib

Friday, October 14, 2005

Kodutu koer hakkas täna asjalikuks. Saatsin päringu City24 maakleritele. Esialgu ei mingit vastust, aga eks ma olen oma vaesuses ja võimatutes soovides raske juhus ka, vat kui tahaks paneelmajja ja miljonikorterit, küll siis oleks juba postkast umbes, eksole.

Otsing jätkub, nagu ütles Ostap Bender kui vedrutava uksega nätaka vastu istmikku sai.

1 Comments:

At 11:58 AM, Blogger Ussicke said...

Not interested, really.

 

Post a Comment

<< Home