Kuidas napakas kodu otsib

Sunday, October 16, 2005

Miskit kuskil toimub...

Kas see on nüüd Murphy seadus või misasja, aga kõik olulised kõned tulevad siis, kui telefoni aku hakkab tühjenema. Eile siis nimelt helistas üks maakler, kes oli mu päringut lugenud ja soovib mulle kaht korterit näidata. Üks on Mõigus ja teine Kristiines, ahjuga mõlemad ja täitsa sees elatavad... kui vannituba ka sisse ehitada. Põrgut küll. Aga vaatama ma neid lähen, sest mine sa isahane tea...

Tegelikult on mul kolimiseks ju kõik ilusti olemas. On kastid, kuhu kodinaid pakkida; mööbel, nõud, tekstiilid; natuke värve ja remondivahendid - no seitse asja ja ise. Ainult kodu on puudu.

Eks ma siis kirjutan siia jälle, kui midagi koduotsingutes liikuma hakkab. Tegelikult tahaks ikka Põhja-Tallinnasse, no nii väga tahaks, et valus lausa hakkab. See peab ju võimalik olema, lihtsalt peab.... Ütles loll, kes loodab ja läks tõlkimisega koduraha juurde teenima.

0 Comments:

Post a Comment

<< Home