Kuidas napakas kodu otsib

Thursday, October 13, 2005

Läänerindel muutusteta

Et siis eilne päev jälle nii nagu nii mõnedki... ei midagi.

Sõbrants küll saatis ühe korteri lingi, et kas mulle see ei meeldi. Keskküttega ja Tallinnast väga väljas, paraku ei meeldi jah. Mis mõtet on osta odav korter, mida on pärast kallis pidada? Vastupidi oleks ju märksa mõistlikum või kuidas?

Tegelikult on see korteriotsing igasuguste inimeste kohta väga palju õpetanud. Et kes on sõber ja kes ei ole, kes on nina ees sõber ja selja taga siga. Mõni võib-olla satub isegi siia lugema ja äkki mõtleb, mis loom siis tema sellest reast on ;) Peen värk, nagu tavatses öelda Madlike Jaanikingult...

Üldiselt on nii, et kui keegi peaks tahtma mind kuhugi pimedasse kohta saata, siis saatku aga - mul tee selge, sest kui ikke 3 maaklerit juba on mind mõttetuks ja lootusetuks liigitanud, siis ma olen sääl kohas ka mitu korda käinud.

Eks näis, mis siis täna saab. Kas jälle kerkib mõne toreda kodukandidaadi hind veerand tunniga lakke ja siis järgmise veerand tunniga suudab mõni kinnisvara kokku ahnitsev miljonilaenaja selle ära broneerida? Mul ei ole plaaniski koduotsingu tarbeks puhkust võtta, tööd peab ka tegema, et siht silme ees püsiks ja oleks raha, mille eest kodu osta, nii et nüüd tööle.

0 Comments:

Post a Comment

<< Home